Вуличні лавки та Урни для сміття

Використання вуличних лавок, урн, різних компонентів дитячих ігрових майданчиків, виготовлених з склопластика, відкриває необмежені можливості для ландшафтного дизайну. Малі архітектурні форми подібного типу — основа благоустрою ваших вулиць, парків, скверів та навіть приватних прибудинкових територій. Наші лавки та урни встановлюються також во дворах багатоквартирних будинків та інших рекреаційних зонах. Виглядає композитна лавка набагато витонченіше, ніж класичні варіанти з бетону чи металу..

Переваги лавок і урн, виготовлених з композитних матеріалів

Вуличні склопластикові лавки та урни не тільки зручне місце для відпочинку- це стильні, яскраві вироби, за допомогою яких можна реалізувати будь-яке дизайнерське рішення. 

Термін експлуатації

Лавки та урни зі склопластику не вимагають особливого догляду: вони довго зберігають незмінний зовнішній вигляд, так як їх поверхня володіє брудовідштовхуючим ефектом.

Надійність

Характеристики композиту ідентичні натуральному каменю, тому такі негативні явища як корозія і деформація, властиві металу, йому не властиві.

Легко ремонтуються

При появі подряпини або відколу, композитні матеріали легко піддаються відновленню, без видимих слідів ремонту.

Не потребують технічного обслуговування

На відміну від виробів з дерева, стеклокомпозітних лавочки не потрібно періодично фарбувати, так як вони повністю зберігають соковитість і яскравість колірного пігменту (не вигоряють на сонці).